Nissan e-NV200
VAN OPTIMA 40 KWH 2 SCHUIFDEUREN | CAMERA | KEY-LESS | BLUETOOTH
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan e-NV200 |
|---|---|
| Uitvoering: | VAN OPTIMA 40 KWH 2 SCHUIFDEUREN | CAMERA | KEY-LESS | BLUETOOTH |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 29 maart 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 78.643 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VJT-43-K |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 499 kg |
| Gewicht: | 1.490 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.989 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 410 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 410 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur links
- zijschuifdeur rechts
- keyless entry
- mistlampen voor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- cruise control
- elektrische ramen voor
- keyless start
- rubber mat in laadruimte
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- oplaadmogelijkheid